sobota, 19 listopada 2011

Jeż Boguś/ Boguś the hedgehog

Oto przedsmak i jednocześnie zapowiedź mini sesji bogusia. Jeża którego poznałem niedawno w Polsce. To była właśnie ta przypadkowa sesja o której wspominałem. Wspominałem również o dużym projekcie, teraz po konsultacji z autorem mogę uchylić rąbka tajemnicy, ale mojej w nim roli wam jeszcze nie zdradzę.

Otóż znam ja pewnego zaangażowanego w samorozwój jegomościa, który postanowił podzielić się ze światem swoją szeroką w tej materii wiedzą i doświadczeniami. Jako potwierdzenie powiem wam, że obserwowałem ogromną przemianę tego człowieka przez ostatnie kilka lat i cokolwiek by o nim nie mówić w dniu dzisiejszym, jest szczęśliwy i realizuje się w każdej dziedzinie. Oto co sam ma do powiedzenia o projekcie:

 Samorozwój, czyli doskonalenie swojej osoby oraz relacji z ludźmi, to tak wszechstronne zjawisko, że ciężko znaleźć odpowiednią definicję, która wyczerpywałaby bogactwo znaczenia tego słowa. Dla mnie rozwój osobisty to przede wszystkim działanie. To wytyczanie sobie nowych celów i ich realizacja, zgłębianie swojej natury, praca nad umiejętnościami osobistymi jak i społecznymi oraz badanie potęgi myśli. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam na stronę projektu "Od zera do bohatera"  >> www.ozdb.pl

Pozdrawiam!! 

1 komentarz:

plu pisze...

www.ozdb.pl :P