czwartek, 11 grudnia 2008

RSP- Riders Street Pabianice

Vectra #1

Vectra #2

FTO #1

FTO #2


Dzisiaj dzięki jednemu z moich licznych przyjaciół miałem okazję pojawić się na zlocie miłośników czterech kółek w Pabianicach. Miłosz- wyżej wymieniony przyjaciel- jest posiadaczem tego srebrnego cudeńka (Mitsubishi FTO) i zabrał mnie na cośrodowe spotkanie samochodofilów w sumie bez większego planu.

Jak zwykle Nmofmak zabrał aparat. Nie żałuje bo na zlocie okazało się że pabianiczanie, przynajmniej niektórzy, posiadają przewspaniałe bryki. Te dwie to najlepsze jakie tego wieczoru udało mi się uchwycić. Zostałem jednak poinformowany że prawdziwe "rakiety"
pojawiają się w "sezonie", czyli jak jest cieplej. Oczywiście jak zrobi się cieplej z ochotą przyłącze się do Miłosza na kolejnym zlocie. W miedzyczasie będe odwiedzał pozostałych klubowiczów RSP z aparacikiem. Niech moc będzie z nimi.

5 komentarzy:

szczuply pisze...

fajne fotki a w szczególności ta na samym dole, ale domyślam się, że chodziło o to by pzyjaciel (Miłosz) był widoczny w 2 albo w 3 pozycjach :) zajebisty efekt staruszku, dobrze wygląda wyświetlacz w autku. Latem chętnie wybiorę się z Tobą:)

Nmofmak pisze...

no mysle że da się zrobić :D

Anonimowy pisze...

Dzięki kolego za fajne zdjęcia i zapraszmy częsciej do nas na spoty.Pozdrawiam.Michał RSP Ibiza

Anonimowy pisze...

Ta vectra... jak to vectra... ŻAL!
Zdjecia same w sobie fajne.

Anonimowy pisze...

Ty który napisałeś o żalu nie masz zielonego pojęcia o pasji. Fajne są fury z hollywood? Tak, jak się ma kuupę kasy, to pewnie można sobie KUPIĆ coś stylowego i błyszczącego. Ale nie o oto chodzi. W tej Vektrze widać pasję zawodnika, to nie spojler większy od lodówki ale długo dopieszczane autko. Dla mnie 100% pozytywnie.